Rejuran HB

Артикул: 6010
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!
В наявності
Доставка
  • Нова Пошта
Оплата
Опис товару
Біоревіталізант Rejuran HB
 
Широко відомий як Rejuran Hydro Boost. Представляє собою регенеруючий та зволожуючий засіб для шкіри з Південної Кореї, в якому використовується полінуклеотиди (PN) на основі ДНК лосося та гіалуронової кислоти. Застосовується для запобігання старіння та відновлення клітин шкіри, пошкодженого впливу ультрафіолетових лучів.
 
ДНК лосося надзвичайно сумісна з шкірою людини, не викликає яку-небудь імунну реакцію, тому її можна безпечно використовувати для більшості людей. Також, полінуклеотиди є будівельними блоками ДНК, які відновлюють пошкоджені клітини дерми та омолажують шкіру зсередини. У минулому було нормально використовувати полідезоксирибонуклеотид (PDRN) для лікування старіння та медичної регенерації шкіри, оскільки дослідження показали, що PDRN має потужні протизапальні та ранозаживляючі властивості. В даний час ПП найчастіше використовується, оскільки він є більш концентрованою формою ПДРН, що володіє більш сильними лікувальними властивостями. Результати PN більш помітні з точки зору еластичності та пружності шкіри, сіяння шкіри та зволоження шкіри.
 
Інший компонент Rejuran HB - гіалуронова кислота. Вона життєво важливий інгредієнт для молодої шкіри, оскільки збільшує рівень її зволоження, тим самим створює ефект зміцнення.
 
Поєднання цих двох компонентів дає подвійний ефект відновлення шкіри та інтенсивного зволоження, завдяки чому ускоряє синтез колагену та відновлення тканинної шкіри. Результат -  омоложена і зволожена шкіра.
 
Склад: полінуклеотиди 1%, гіалуронова кислота 1%, манітол 2%, лідокаїн 0,3%.
 
Упаковка: 1 шприц / 1 мл.
 
Країна виробник: Південа Корея.
Відгуки
Написати відгук
Схожі товари