Полінуклеотиди Ameela® - збережи молодість та здоров'я шкіри

Відкрий для себе полінуклеотиди з Ameela®

Полінуклеотиди — одні з ефективних засобів, які використовуються в регенеративній  медицині і є дуже популярними серед косметологів по всьому світі. На сьогоднішній день є багато компаній, які пропонують подібні продукти. Одними із самих популярних і найкращих серед них  є компанія з Великобританії, яка пропонує полінуклеотиди під брендом Ameela®.
Ameela® набуває неабиякої популярності в Європі, її починають використовувати в найкращих клініках і має позитивні оцінки від спеціалістів в таких популярних виданнях, як:
 
Forbes (https://www.forbes.com/sites/angelalei/2023/07/06/the-best-injectable-skin-boosters-experts-weight-in/?sh=6c1a3c426a4a);
Bazaar (https://www.harpersbazaar.com/uk/beauty/a44414376/sarah-jessica-parker-facelift-comments/);
MailOnline (https://www.dailymail.co.uk/femail/article-12139983/nucleadyn-new-eye-treatment.html);
The Telegraph (https://www.telegraph.co.uk/beauty/face/robbie-williams-heres-my-advice-if-you-want-to-tweakments/);
Hello (https://www.hellomagazine.com/healthandbeauty/health-and-fitness/496213/ameela-tear-trough-filler-alternative-before-after-photos/).
 
Що таке Ameela®?
 
Ameela® — це в’язкопружний, стерильний, апірогенний гель преміум класу для внутрішньошкірних ін’єкцій на основі природних  полімеризованих полінуклеотидів (PDRN), отриманих з лососся.
Ameela® відновлює шкіру зсередини. Вона запускає механізми самовідновлення і регенерації тканин, усуває зморшки та тонкі лінії, відновлює пружність і еластичність шкіри, а також зволожує і захищає її від вільних радикалів, нейтралізує негативний вплив ультрафіолету, посилює васкуляризацію, допомогає у лікуванні пігментаціı̈, постакне і куперозу.
Також, застосування вказанного препарату у довгостроковій перспективі допоможе уповільнити процес старіння, активуючи клітинні рецептори та зберігши власну природну тканину шкіри, що призведе до більш тривалого збереження відмінного стану шкіри та її молодого вигляду.
Ameela містить різні концентрації полінуклеотидів, що дозволяє проводити лікування як обличчя, так і тіла:
 
Ameela® Eyes
 
Через деякий час нижній контур орбіти, включаючи делікатну область навколо очей, може зазнавати змін через різноманітні фактори, наприклад, як: зменшення жирової тканини, птоз, зміни в структурі кістки. Все це у більшості випадків призводить до появи мішків під очима та підочноямкових проміжків, наслідком чого є втомлений та постарілий вигляд. Крім того, уповільнення лімфатичної та венозної мікроциркуляції призводить до виникнення темних кіл навколо очей.
Полінуклеотиди Ameela® Eyes призначені для усунення першопричин появ мішків та темних кіл під очима, а також пожвавлення нижнього контуру орбіти. Завдяки потужним полінуклеотидним матрицям даний препарат забезпечує зволожуючий ефект, сприяє поглинанню вільних радикалів та стимулює вироблення фібробластів для збільшення синтезу колагену. Це значно покращує глибокі тканини, запобігає деградації кістки та підтримує рівномірний розподіл жирової тканини.
Ameela® Eyes ефективно зменшує зморшки та тонкі лінії навколо очей.
 
Ameela® Rejuvenation
 
Маючи універсальну та потужну формулу вона відновлює тонус та еластичність шкіри обличчя, шиї, волосся та рук, зменшує зморшки і тонкі лінії, бореться з пігментацією, усуває зневоднення, глибокі западини у навколоочній ділянці, мішки та темні кола під очима.
Крім того, Ameela® Rejuvenation стимулює проліферацію клітин, покращує метаболізм, а також поліпшує трофіку шкіри голови і волосяні фолікули, що сприяє росту волосся і допомагає боротися з алопецією та випадінням волосся.
 
Ameela® Face
 
Це найбільш концентрований препарат і має високу в'язкість, який забезпечує:
 • омолодження шкіри та оптимальний захист, надаючи їй сяючий і молодий вигляд;
 • біостимуляцію для збільшення синтезу колагену;
 • ефективне зменшення зморшок та тонких ліній;
 • інтенсивне зволоження;
 • усунення пігментації;
 • покращення тонусу і еластичності шкіри;
 • антиоксидантну дію;
 • чудовий контурний та ліфтинг ефект;
 • ефективну боротьбу з шрамами та рубцями (постакне);
 • відмінне післяопераційне лікування, сприяючи швидшому загоєнню та покращення стану тканин.
 
Які ж переваги має Ameela® і як вона працює
 
Серед головних переваг препаратів даного бренду можна виділити:
 
Зволожуючий ефект
 
Ameela® має високомолекулярні полінуклеотидні ланцюги, що мають унікальний біохімічний ефект. Особливість препарату полягає в його гідрофільних групах фосфорильованих цукрів одного нуклеотиду, які володіють винятковою здатністю утримувати воду. При введені молекула полінуклеотиду дуже швидко реагує з молекулами води, внаслідок чого міцно зв'язує воду по всій молекулі. В результаті даний препарат забезпечує інтенсивне зволоження шкіри та добре бореться із сухістю.
 
Антиоксидантна дія
 
У повсякденному  житті шкіра людини стикається з впливом різних забруднюючих речовин та вільних радикалів, які прискорюють процеси старіння. Полімерні макромолекули в Ameela® здійснюють дуже швидку «поглинальну» дію проти вільних радикалів. Хімічна структура азотистого кільця в PDRN швидко реагує з вільними радикалами і ефективно їх нейтралізує. Навіть у випадку, коли молекули полінуклеотидів розщеплюються власними ферментами організму, дрібніші частинки зберігають самі сильні властивості і забезпечують постійний захист від вільних радикалів.
Також, антиоксидантна дія Ameela® подовжує дію гіалуроновоı̈ кислоти, зменшуючи ı̈ı̈ розпад приблизно на 40%, що робить шкіряні наповнювачі (філери) більш ефективними.
 
Біостимулюючий ефект
 
Внаслідок біостимуляції Ameela® активує природний процес регенерації шкіри. Полінуклеотиди поєднуються з кількома клітинними рецепторами, запускаючи цілий ряд реакцій, які забезпечують чудові результати по омолодженню шкіри. Більш того, цей процес залучає стовбурові клітини, що також додатково призводить до потужного відновлювального ефекту на тканини.
Ще одним із результатів застосування Ameela® є утворення нових капілярів (ангіогенез), що відповідно сприяє кращому кровотоку та доставці поживних речовин до шкіри.
 
Контурування та ліфтинг ефект
 
Завдяки своїм  властивостям Ameela® викликає зміни і позитивно впливає на структуру фібрил у тканині. Це миттєво підтягує та дуже добре контурує обличчя, робить шкіру пружною та сяючою.
 
Боротьба з пігментацією
 
Відбувається шляхом зниження синтезу меланіну у клітинах.
 
Які проблеми може допомогти вирішити Ameela®?
 
Ameela® – це засіб, який ефективно вирішує різні проблеми зі шкірою, зокрема:
 • зморшки та тонкі лінії (у тому числі зморшки навколо очей);
 • втрата контуру обличчя;
 • в'ялість та дряблість шкіри;
 • нерівномірна текстура шкіри;
 • тьмяний колір обличчя;
 • суха шкіра;
 • набряклість (мішки) і темні кола навколо очей;
 • пігментація;
 • шрами, рубці (постакне);
 • ламке волосся та його випадіння.
Чи безпечна Ameela®
 
Це абсолютно безпечні препарати, біосумісні та біодеградуючі. ДНК лосося, який використовується в полінуклеотидах Ameela®, має високу ступінь очищення та не містить інших компонентів, таких як білки, які можуть викликати імунну відповідь.
Всі полінуклеотиди  Ameela®  підходять для чоловіків і жінок різного віку та всіх типів шкіри.
 
Скільки необхідно  процедур та результати
 
Рекомендується 2-3 процедури з двотижневою перервою мiж кожною процедурою. Пiдтримуючий курс: 1-2 процедури через 6-8 мiсяцiв залежно вiд вiку, способу життя та якостi шкiри.
Видимі результати можна побачити вже протягом тижня після першої процедури. Ameela® дає довгострокові результати, які позитивно впливають на шкіру ще довгий час після закінчення курсу процедур.
 
Полінуклеотиди Ameela® - це препарат преміум класу, який допоможе зберегти молодість та здоров’я шкіри і ефективно впоратися з іншими естетичними проблемами.