Нітрилові рукавички Care365 Premium

Артикул: 611
200,00 грн.
Немає в наявності
Зробити вибір:
Доставка
  • Нова Пошта
Оплата
Опис товару
Нітрилові рукавички Care365 Premium, без пудри, діагностичні - професійний захисний продукт для медичних закладів, лікарів, стоматологів, косметологів,  майстрів манікюру та інших спеціальностей індустрії краси.
 
Рекомендовані різними фахівцями з-за їх стійкості, високого рівня захисту і зручного використання. Легкі та еластичні, вони пристосовуються до натурального розміру вашої руки. Мікроструктура поверхні запобігає ковзанню і гарантує зручне захоплення інструментів та інших предметів.
Використання зазначених медичних рукавичок забезпечує необхідний захист в робочому середовищі, що вимагає високого рівня гігієни, в тому числі при контакті з кров'ю або біологічними рідинами.
 
Продукт відповідає високим стандартам безпеки відповідно до європейських стандартів EN455, зокрема: довговічності і міцності матеріалу, механічної стійкості, позитивної біологічної оцінки (захист від патогенів, алергенів).
 
Завдяки високій якості і відмінному рівню захисту, рукавички широко використовуються від лікарів, стоматологів до тату-салонів, перукарень і спеціалізованих салонів краси. Рукавички також можуть бути пригодні в сфері громадського харчування.
 
В упаковці: 100 шт.
 
Відгуки
Написати відгук
Схожі товари