LANEB PARIS – інноваційна професійна косметика

     
     Компанія LANEB PARIS спеціалізується на виробництві професійної косметики і була створена в 2013 році.
     Попередник бренду LANEB - це раніше широко відома і чудово зарекомендувавши себе на ринку України компанія професійної косметики RESULTIME Collin Paris, яка була заснована в 1957 році дуже відомим французьким вченим Eugene Lapinet і засновником першої школи косметології у Франції Monique Moreau.
     Протягом 60 років RESULTIME Collin дуже активно розвивалася.  У лабораторіях провінції Бретань здійснювалися нові відкриття в сфері косметології та розроблялися програми по догляду за шкірою з унікальними компонентами і формулами.
     На основі вищевказаного величезного досвіду, а також інноваційних результатів наукових розробок, було прийнято рішення про створення косметики для професіоналів, класу люкс - LANEB PARIS.
     На сьогоднішній день LANEB стала однією з найбільш креативною і інноваційною професійною компанією на ринку.
     Філософія компанії LANEB PARIS заснована на косметичній медицині в області антивікової медицини і рецептурних препаратів.
     В ході виробництва косметики застосовуються формули з високими концентраціями кращих на сьогоднішній день активних інгредієнтів, які мають доведену ефективність in vivo та/або in vitro, для отримання видимих ​​і швидких результатів.  Крім того, формули мають якості, завдяки яким, забезпечується проникнення активних інгредієнтів в певне місце за короткий період часу.
     Продукти Laneb не тільки очищають, відлущують, відбілюють, зволожують, підтягують, освіжають і покращують здоров'я шкіри обличчя, а й чудово допоможуть впоратися з такими проблемами, як акне, купероз, пігментація шкіри, подразнення і почервоніння на обличчі.
      Також, косметичні засоби даного бренду дуже ефективні в боротьбі з таким явищем, як целюліт і поліпшать контури фігури.
     Для задоволення всіх побажань і рішення естетичних проблем компанія Laneb розробила і пропонує кілька ліній косметики.
 

     
     LES ESSENTIALS
 
     У даній серії представлені - очищаючі засоби для шкіри, в тому числі і для зняття макіяжу. Вони більше, ніж просто засіб гігієни. Продукти Essentials створені, як професійна косметика і працюють в синергії з лікувальними продуктами Laneb.  Їх формула і текстура з великою силою зчеплення готує шкіру до максимально ефективного використання лікарських засобів Laneb.
     Продукти цієї лінії мають заспокійливі, омолоджуючі та антиоксидантні властивості, допоможуть залишити приємне відчуття, а обличчя стане абсолютно чистим і сяючим.
 

 
SOIN EQUILIBRE
 
Це оптимальна відповідь для вирішення проблем комбінованої і жирної шкіри. Ніжні і неагресивні продукти допоможуть усунути проблеми і відновити здоров'я вашої шкіри. LANEB пропонує в цій серії нові технології і кращі натуральні активні інгредієнти, що регулюють шкірний жир, які здатні повернути і зберегти матовий вигляд шкіри і забезпечити більш чистий її вид.
 
 
SOIN GLOBAL
 
Глобальний антивіковий догляд.
Подаруйте особі найкращу з технологій проти старіння. Фахівець з використання колагену - Laneb пропонує вам виключно ефективні продукти з ультраконцентрованими формулами потужних антивікових активних інгредієнтів, які допоможуть зберегти молодість шкіри, підвищити її тонус і покращить еластичність.
 
 
 
 

SOIN ECLAT D'EAU
 
Серія - Зволоження.
Вода необхідна підтримки водного балансу шкіри функції захисного бар'єру. Такі фактори, як сонце, вітер, повітря, втома можуть негативно впливати на шкіру, роблячи її стягнутою, грубою і інколи лущиться. Процедури Eclat d'Eau від Laneb допоможуть відновити та отримати ідеально зволожену шкіру з однорідною текстурою без втоми.
 
 
SOIN LUMIÈRE
 
Лабораторії LANEB створили нове професійне лікування – процедури, що освітлюють. Для зменшення зморшок та відновлення сяйва обличчя сьогодні існують швидкодіючі та «нетравматичні» активні інгредієнти: колаген та вітамін С, ефективність яких визнана всім науковим співтовариством світу. Ця нова комбінація антивікових активних речовин та освітлювальних агентів демонструє вражаючі результати при розгладжуванні зморшок та одержанні сяючої шкіри обличчя.
 
 
 

SOIN CONFORT
 
Продукти даної лінії містять максимальну концентрацію заспокійливих та антивікових біотехнологічних активних інгредієнтів для досягнення максимальних результатів. Активні інгредієнти засобів Laneb Comfort для чутливої або реактивної шкіри знімають дифузне почервоніння та подразнення на поверхні шкіри, борючись із ознаками старіння шкіри. Подібних продуктів можна очікувати лише від найпередовішої у світі професійної косметичної фірми.
 
 

SOIN SOLAIRE
 
Сонячне лікування.
SOIN SOLAIRE від LANEB є найкращим із сонцезахисного крему SPF 30 з властивостями денного крему. Регенеруючі та антивікові активні інгредієнти, такі як колаген та гіалуронова кислота, додаються в його гладкі та швидко вбираються текстури для подвійного захисту: від сонця + проти старіння.
 
 
 
 
 
 
SOIN CORPS
 
Догляд за тілом.
Відсутність гідратації, стійкі ділянки з локалізованим жиром, апельсинова кірка, затримка рідини, в'ялість... Laneb має рішення для кожної з цих проблем. У продуктах тіла Laneb поєднуються високотехнологічні активні інгредієнти, що забезпечують видимий ефект. SOIN CORPS - це найкраще рішення для догляду за собою та зміни форми вашого тіла.
 
 
Переваги косметики Laneb:
  • революційний новий косметичний засіб;
  • використовуються найпередовіші технології;
  • у формулах застосовуються найкращі активні інгредієнти біофіто-морського походження;
  • високотехнологічна текстура, що забезпечує невелику витрату;
  • косметичні засоби складаються із 100% біосумісних молекул;
  • завдяки унікальним та складним формулам активні інгредієнти транспортуються через різні шари шкіри до необхідного місця дії;
  • швидкі, видимі та клінічно підтверджені результати.
     Слід зазначити, що професійна косметика LANEB пройшла всі необхідні клінічні випробування та є абсолютно безпечною. Її виробництво здійснюється виключно в країнах ЄС (Швейцарія, Франція, Італія та Іспанія), а випробування - у незалежній французькій лабораторії, розташованій в Екс-ан-Провансі.
     Професійна косметика Laneb Paris користується великою популярністю і використовується косметологами в багатьох країнах світу. Вона виправдовує всі очікування споживачів, які шукають науково обґрунтованих косметичних продуктів з видимими результатами.