Riox Carboxy СО2

Артикул: 4112
1 230,00 грн.
Немає в наявності
Зробити вибір:
Доставка
  • Нова Пошта
Оплата
Опис товару
Riox Carboxy СО2
 
Карбоксигель - це природний спосіб виведення шлаків зі шкіри та забезпечення поживними речовинами та киснем для живлення, відновлення та балансу.
Підвищення концентрації CO2 у шкірі природним чином призводить до зниження pH, що призводить до виділення кисню.
Riox Carboxy СО2 покращує оксигенацію шкіри відразу після процедури, що в результаті призводить до штучного ефекту Бора. Хімічна реакція, що відбувається, допомагає видалити зі шкіри небажані токсини, одночасно покращуючи харчування шкіри. Активні інгредієнти покращують еластичність шкіри, зміцнюють пори, що призводить до зменшення їхнього розміру в процесі лікування. Крім того, мімічні зморшки зменшаться, а шкіра стане більш пружною та сяючою, оскільки тон шкіри буде збалансованим.
 
Riox Carboxy СО2 рівномірно наноситься на обличчя та шию. Потім поверх гелю накладається маска для обличчя та шиї. По масці обережно постукують для утворення CO2. Гель буде пухиритися на шкірі, поки маска витримується (не більше 20-30 хв.).
Маска Riox CО2 Carboxy Therapy Mask надзвичайно гарна для лікування жирної шкіри з прищами, оскільки вуглекислий газ може знизити pH, що може придушити зростання бактерій.
 
Для отримання вражаючих результатів рекомендується курс від 5 до 10 процедур (один чи двічі на тиждень).
 
В одному наборі:
  • маска для обличчя та шиї;
  • шприц із карбоксигелем.
Склад:
WATER, SODIUM-BICARBONATE, GLYCERIN, XANTHAN GUM, ETHANOL, LICORICE EXTRACT, METHYLPARABEN, PHENOXYETHANOL, EUCALYPTUS OIL, PINE TREE EXTRACT, ACORN EXTRACT, KOREAN ANGELICA ROOT EXTRA, , LONICER AFLOWER EXTRACT, RUGOSA ROSE EXTRACT, SOPHORA EXTRACT, ROSE EXTRACT.
 
Результати лікування Riox Carboxy CO2 Вам однозначно сподобаються!
Відгуки
Написати відгук
Схожі товари