Біоревіталізант Platinium ULTRA 4 FORTE

Артикул: 0609
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!
Немає в наявності
Кількість:
Доставка
  • Нова Пошта
Оплата
Опис товару
Platinium ULTRA 4 FORTE
 
Інноваційний препарат, що поєднує в одній формулі найкращі відкриття естетичної медицини. Унікальна комбінація янтарної кислоти, різних молекулярних гіалуронових кислот, полінуклеотидів і колагену дозволяє отримати вражаючі результати по омолодженню та відновленню тканин, що робить його потужним засобом у своїй галузі.
 
ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА
 
З підібраною довжиною ланцюга та різною молекулярною масою глибоко зволожує та відновлює тканини та покращує якість позаклітинного матриксу, гарантуючи інтенсифікацію фізіологічних процесів регенерації тканин.
 
БУРШТИНОВА КИСЛОТА
 
Стимулює фібробласти до синтезу волокон підтримки шкіри, захищає тканини від руйнівного впливу окисного стресу, сприяє мікроциркуляції та кращій дифузії активних інгредієнтів. Завдяки протизапальній дії сприяє боротьбі з розацеа.
 
ГІДРОЛІЗОВАНИЙ КОЛАГЕН
 
Забезпечує безперервність процесів ауторегенерації шкіри в тканинах, посилює стимуляцію клітин фібробластів, ініціюючи синтез нових проколагенових і еластинових волокон I типу. Крім того, він відновлює колаген, присутній у шкірі, створюючи 3D ефект потовщення тканини.
 
ПОЛІНУКЛЕОТИДИ
 
З тривимірною дією, мають здатність приєднувати велику кількість води та сильно зволожувати шкіру. Крім того, вони сильно стимулюють фібробласти і ініціюють ефектну реконструкцію колагенових і еластинових волокон і регенерацію пошкоджених тканин. Завдяки антиоксидантній дії захищають тканини від глікації білків і підвищують їх стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
 
Platinium Ultra 4 Forte розроблено для досягнення миттєвих і тривалих результатів для покращенні еластичності, освітлення, боротьби зі зморшками та біологічного омолодження шкіри.
 
Platinium Ultra 4 Forte - це новий стандарт у антивікових методах лікування.
 
Інгрідієнти:
  • гіалуронова кислота - 20 мг/1 мл;
  • бурштинова кислота - 15 мг/1 мл;
  • морський колаген - 10 мг/1 мл;
  • ДНК (PDRN) - 5 мг/1 мл.
Шприц: 3 мл.
 
Бренд: Dives Med (Німеччина).
 
Країна виробник: Італія.
Відгуки
Написати відгук
Схожі товари