Філер Chaeum Premium, 1.1 мл

Артикул: 1551
900,00 грн. 875,00 грн.
В наявності
Щільність :
Доставка
  • Доставка кур'єром за адресою
  • Нова Пошта
Оплата
  • Приват24
Опис товару
Chaeum Premium — це серія дермальних наповнювачів, що містять гіалуронову кислоту з високою поперечною зв’язковістю.
Унікальна технологія поперечного зшивання, яка використовується при виробництві наповнювачів Chaeum Premium, забезпечує однофазну і однорідну структуру HA. 
Виділяється високим рівнем якості та чистоти, що досягається за допомогою унікальної технології довготривалого діалізу гіалуронової кислоти після реакції поперечного зшивання. Правильна і щільна гелева структура забезпечує плавний і рівномірний розподіл продукту під час ін'єкції та природний ефект.
 
Chaeum Premium 1 використовується для корекції зморшок на лобі та тонких ліній навколо очей, мілких зморшок навколо  губ, а також 
зволоження та омолодження шкіри. Вводиться в середню та поверхневу дерму. Розмір голки: 30G.
 
Chaeum Premium 2 використовується для корекції середніх зморшок і збільшення губ, вводиться в середню та поверхневу дерму.
Підходить для періорбітальних зморшок, контурування губ та розгладження періоральної області, омолодження обличчя, збільшення об’ємів. Розмір голки: 27G.
 
Chaeum Premium 3 використовується для корекції середніх і глибоких зморшок, збільшення губ і збільшення об’єму обличчя,
вводиться в середню та глибоку дерму. Призначений для корекції зморшок чола, носогубних складок, зморшок підборіддя, збільшення губ, об'єму обличчя (чоло, підборіддя та області скул), поліпшення перенісся/хребта. Розмір голки: 25G.
 
Chaeum Premium 4 використовується для корекції контуру обличчя та збільшення об’єму, моделювання скул, кутів щелеп, підборіддя, скронь і чола. Розмір голки: 23G.
 
В упаковці: 2 шприці, ціна вказана за 1 шприць. 
 
Об'єм 1го шприця 1.1 мл.
Концентрація ГК - 20 мг/мл.
Лідокаїну 0,3 мг/мл.
Відгуки
Написати відгук
Схожі товари